سفارش تبلیغ
صبا
[ و به کسى که در محضر او أستغفر اللّه گفت ، فرمود : ] مادر بر تو بباید گریست مى‏دانى استغفار چیست ؟ استغفار درجت بلند رتبگان است و شش معنى براى آن است : نخست پشیمانى بر آنچه گذشت ، و دوم عزم بر ترک بازگشت ، و سوم آن که حقوق مردم را به آنان بپردازى چنانکه خدا را پاک دیدار کنى و خود را از گناه تهى سازى ، و چهارم اینکه حقّ هر واجبى را که ضایع ساخته‏اى ادا سازى و پنجم اینکه گوشتى را که از حرام روییده است ، با اندوهها آب کنى چندانکه پوست به استخوان چسبد و میان آن دو گوشتى تازه روید ، و ششم آن که درد طاعت را به تن بچشانى ، چنانکه شیرینى معصیت را بدان چشاندى آنگاه أستغفر اللّه گفتن توانى . [نهج البلاغه]
لوگوی وبلاگ
 

آمار و اطلاعات

بازدید امروز :39
بازدید دیروز :13
کل بازدید :155689
تعداد کل یاداشته ها : 133
97/2/1
6:34 ص
مشخصات مدیروبلاگ
 
صادق مصلحی[38]

خبر مایه
لوگوی دوستان
 

خون شهید محمد حسین مصلحی وادقانی را منافقانی بر زمین ریختند که ایرانی بودند و فارسی زبان و ظاهرا مسلمان. نظام آخوندی و سپاه و حوزه های علمیه را دشمن درجه یک خود می دانستند و با دشمنان نظام دوستی محکم داشته و دارند. اجازه نخواهم داد دوباره منافقانی که خود با نظام و اسلام دشمنی دارند با نام دفاع از دموکراسی خون این شهید را پایمال کنند.

رییس جمهور حسن روحانی:عده‌ای شعار می‌دهند ولی بزدل سیاسی هستند. هر وقت که مذاکره می‌شود عده‌ای می‌گویند که ما می‌لرزیم؛ "خب به جهنم بروید یک جایی که نلرزید".

 سوال

1- این عده بزدل سیاسی و اهل شعار که می لرزند چه کسانی هستند؟

هر کس اندکی با مواضع سیاسی کشور در دوران روحانی آشنا باشد پاسخ این سوال را حدس می زند.  اینکه آیا این عده حق دارند بلرزند و دلواپس باشند یا نه به کنار.

اما آیا شایسته است و یا جناب روحانی حق دارد که به این عده بگوید: « بروید به جهنم»؟؟

2- آیا ترس بد است؟ مسلما چنین نیست و هیچ کس انکار نمی کند که ترس اگر کم یا زیادتر از حد خود باشد خوب نیست و باید به اندازه ای ترس وجود داشته باشد.

احتمالا ترس جناب روحانی کمتر از افرادی است که آنها را جهنم حواله می کند. مسلما جناب روحانی از هیچ چیز نمی ترسند که هم مفت امتیاز می دهند و هم به راحتی منتقدان خود را حواله به جهنم می دهند.
93/5/20::: 1:15 ع
نظر()