سفارش تبلیغ

ثبت شرکت
صبا
[ چون خبر غارت بردن یاران معاویه را بر أنبار شنید خود پیاده به راه افتاد تا به نخیله رسید . مردم در نخیله بدو پیوستند و گفتند اى امیر مؤمنان ما کار آنان را کفایت مى‏کنیم . امام فرمود : ] شما از عهده کار خود بر نمى‏آیید چگونه کار دیگرى را برایم کفایت مى‏نمایید ؟ اگر پیش از من رعیت از ستم فرمانروایان مى‏نالید ، امروز من از ستم رعیت خود مى‏نالم . گویى من پیروم و آنان پیشوا ، من محکومم و آنها فرمانروا . [ چون امام این سخن را ضمن گفتارى درازى فرمود که گزیده آن را در خطبه‏ها آوردم ، دو مرد از یاران وى نزد او آمدند ، یکى از آن دو گفت : من جز خودم و برادرم را در اختیار ندارم ، اى امیر مؤمنان فرمان ده تا انجام دهم امام فرمود : ] شما کجا و آنچه من مى‏خواهم کجا ؟ [نهج البلاغه]
لوگوی وبلاگ
 

آمار و اطلاعات

بازدید امروز :9
بازدید دیروز :9
کل بازدید :158150
تعداد کل یاداشته ها : 133
97/6/31
3:34 ع
مشخصات مدیروبلاگ
 
صادق مصلحی[38]

خبر مایه
لوگوی دوستان
 

خون شهید محمد حسین مصلحی وادقانی را منافقانی بر زمین ریختند که ایرانی بودند و فارسی زبان و ظاهرا مسلمان. نظام آخوندی و سپاه و حوزه های علمیه را دشمن درجه یک خود می دانستند و با دشمنان نظام دوستی محکم داشته و دارند. اجازه نخواهم داد دوباره منافقانی که خود با نظام و اسلام دشمنی دارند با نام دفاع از دموکراسی خون این شهید را پایمال کنند.

رییس جمهور حسن روحانی:عده‌ای شعار می‌دهند ولی بزدل سیاسی هستند. هر وقت که مذاکره می‌شود عده‌ای می‌گویند که ما می‌لرزیم؛ "خب به جهنم بروید یک جایی که نلرزید".

 سوال

1- این عده بزدل سیاسی و اهل شعار که می لرزند چه کسانی هستند؟

هر کس اندکی با مواضع سیاسی کشور در دوران روحانی آشنا باشد پاسخ این سوال را حدس می زند.  اینکه آیا این عده حق دارند بلرزند و دلواپس باشند یا نه به کنار.

اما آیا شایسته است و یا جناب روحانی حق دارد که به این عده بگوید: « بروید به جهنم»؟؟

2- آیا ترس بد است؟ مسلما چنین نیست و هیچ کس انکار نمی کند که ترس اگر کم یا زیادتر از حد خود باشد خوب نیست و باید به اندازه ای ترس وجود داشته باشد.

احتمالا ترس جناب روحانی کمتر از افرادی است که آنها را جهنم حواله می کند. مسلما جناب روحانی از هیچ چیز نمی ترسند که هم مفت امتیاز می دهند و هم به راحتی منتقدان خود را حواله به جهنم می دهند.
93/5/20::: 1:15 ع
نظر()